Wijziging tarieven en gebruiksregels gemeentelijke zalen

Gepubliceerd op dinsdag 26 mei 2026 11.16 u.
Vanaf 1 juli wijzigen de huurtarieven en reglementen voor Sporthal Boesdijkhof en Sporthal Schoonbroek. Vanaf 1 januari 2027 worden ook de tarieven en gebruiksregels voor GC Den Dries, De Vest, Refter GBR Schoonbroek en het repetitielokaal aangepast. Reservaties blijven gewoon mogelijk.

De gemeente voert de komende maanden nieuwe gebruiks- en retributiereglementen in voor zowel de sportinfrastructuur als de socio-culturele zalen. Reservaties blijven ondertussen gewoon mogelijk. Wie een zaal reserveert, mag gerust zijn: de reservatie wordt correct geregistreerd. Door lopende aanpassingen in het reservatiesysteem ontvang je voorlopig enkel een bevestiging van de zaal, datum en het uur van de reservatie. Tarieven en praktische afspraken worden later toegevoegd.

Vanaf 1 juli 2026 wijzigen de gebruiks- en retributiereglementen voor de sportinfrastructuur, namelijk voor Sporthal Boesdijkhof en Sporthal Schoonbroek.

Voor sportactiviteiten die plaatsvinden vóór 1 juli 2026 blijven de huidige tarieven en reglementen van toepassing. Voor activiteiten vanaf die datum gelden de nieuwe tarieven en afspraken.

Ook voor de socio-culturele infrastructuur komen er wijzigingen. Vanaf 1 januari 2027 treden nieuwe gebruiks- en retributiereglementen in werking voor GC Den Dries, De Vest, Refter GBR Schoonbroek en Repetitielokaal Vossekot.

Voor socio-culturele activiteiten vóór 1 januari 2027 blijven de huidige tarieven en reglementen gelden. Voor activiteiten vanaf 1 januari 2027 zijn de nieuwe afspraken van toepassing.

De nieuwe tarieven en praktische afspraken kan je alvast hier raadplegen:

Gebruiksreglement sportinfrastructuur Gebruiksreglement socio-culturele infrastructuur
Retributie gebruik sportinfrastructuur Retributie gebruik socio-culturele infrastructuur
Sporthal Boesdijkhof en Sporthal Schoonbroek GC Den Dries, De Vest, Refter GBR Schoonbroek, Repetitielokaal Vossekot

Zaal reserveren