Naar inhoud

College

Patrick Geuens

Brand 35
2470 Retie


Tel:  014 37 17 97

Nieuw Retie


Patrick Geuens
  • Wettelijke opdrachten - Politie - Brandweer - Burgerlijke stand - Rechtszaken - Ruimtelijke ordening - Plechtigheden

  • Spreekuur

     

    De spreekuren van burgemeester Patrick Geuens vinden plaats op volgende data:

     

    donderdag 25 januari

    donderdag 8 februari

    donderdag 22 februari

     

    telkens van 19.00 u. tot 20.00 u. in zijn kantoor in het gemeentehuis (te bereiken via de ingang langs de Markt) of op afspraak.

     

  • burgemeester

Koen Claessens

Molenstraat 18
2470 Retie

koen.claessens@retie.be


Gsm:  0495 60 07 88
Tel:  014 38 92 33

Nieuw Retie


Koen Claessens
  • Financiën - Verzekeringen - Personeel - Communicatie-ICT - Lokale economie - Toerisme - Tewerkstelling - Erfgoed

  • Spreekuur
    Enkel op afspraak

  • schepen

Fonny Matthijs

Kasteelstraat 5 / 202
2470 Retie

fonny.matthijs@retie.be


Gsm:  0475 47 29 67
Tel:  014 37 30 74
Fax:  014 37 30 74

Nieuw Retie


Fonny Matthijs
  • Energie - Sport - Begraafplaatsen - Groenvoorzieningen

  • Spreekuur

    Enkel op afspraak

  • schepen

Luc Janssens

Kasteelstraat 99
2470 Retie

luc.janssens@retie.be


Gsm:  0477 48 70 48
Tel:  014 37 06 68

Nieuw Retie


Luc Janssens
  • Openbare werken - Patrimonium - Verkeer - Ontwikkelingssamenwerking

  • Spreekuur

    Enkel op afspraak

  • schepen

Kristel Pelckmans

Pontfortsedijk 22

2470 Retie

kristel.pelckmans@retie.be


Gsm:  0473 54 52 13
Tel:  014 37 50 43

N-VA


Kristel Pelckmans
  • Landbouw-milieu - Hinderlijke inrichtingen - Waterlopen - Emancipatie-gezin - Gezondheidszorg

  • Spreekuur

    Enkel op afspraak

  • schepen

Thomas Wynants

Hodonk 63
2470 Retie

thomas.wynants@retie.be


Tel:  0472 76 90 41

N-VA


Thomas Wynants
  • Bibliotheek - Jeugd - Cultuur-evenementen  - Onderwijs

  • Spreekuur

    Enkel op afspraak

  • schepen

Margriet Blockx

Lage Weg 35 A
2470 Retie

margriet.blockx@ocmwretie.be


Gsm:  0475 76 17 99
Tel:  014 37 06 30

Nieuw Retie


Margriet Blockx
  • OCMW - Sociale zaken - Seniorenbeleid-plechtigheden - Huisvesting

  • Spreekuur
    Enkel op afspraak

  • schepen